Civil Aviation Technology College (CATC),IRAN

شنبه, 14 تیر 1399

شروع بکار مرکز آزمون LPR

                                                                             اطلاعیه

                                                          LANGUAGE PROFICENCY RATING

شروع به کار مرکز آزمون LPR  مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور( دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری)
به اطلاع خلبانان و کنترلرهای ترافیک هوایی متقاضی ارزیابی سطح زبان می‌رساند ، مرکز آزمون LPR  مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور در حال حاضر به عنوان تنها مرکز مورد تأیید سازمان هواپیمایی کشوری در ایران , فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

متقاضیان محترم جهت شرکت در آزمون، پس از ثبت نام خود در سایت سازمان هواپیمایی کشوری باید به وب سایت مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور مراجعه و از طریق لینک مربوطه جهت رزرو نوبت مصاحبه ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام و واریز هزینه مربوطه (3،000،000ریال) ، متقاضیان از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن (66047875-021) میتوانند از زمان و مکان برگزاری آزمون مطلع شوند.

لازم به ذکر است که در صورتی که متقاضی قصد تغییر تاریخ مصاحبه را داشته باشد باید تا 48 ساعت قبل از مصاحبه درخواست خود را به دفتر LPR دانشکده اعلام نماید و در صورتیکه دیرتر از موعد مقرر موضوع را اعلام نماید و یا اساسا بدون اطلاع قبلی در جلسه حاضر نشود برای تعیین نوبت مجدد باید 1000000 ریال پرداخت نماید.

توصیه میشود حتما قبل از ثبت نام برای شرکت در آزمون، متن سوالات متداول را با دقت بخوانید درصورت صورت داشتن هرگونه سوال و اشکال لطفا با شماره تلفن 66047875 – 021 ارتباط برقرار نمایید سوالات متداول 


ثبت نام در آزمون LPR