برگزاری دوره آموزشی AVR

 

 

20% تخفیف ویژه ثبت نام دانشجویان
امروزه با پیشرفت روز افزون علم الکترونیک و دیجیتال استفاده ازمیکرو کنترلرها درساخت تجهیزات صنعتی، پزشکی،نظامی و...با رشد بسیار بالایی همراه بوده است . دنياي جالب و شگفت انگيز ميكروكنترلرها علاقه مندان بي شماري را در سراسر دنيا به خود جذب كرده است . میکروکنترلرها در حقیقت کامپیوترهای کوچکی هستند که اکثر امکانات کامپیوترهای معمولی را در مقیاس کوچکتر دارا می باشند و برای کارهای کنترلی به عنوان یک قطعه از یک سیستم به کاربرده می شوند .
يكي از خانواده هاي بسيار پرطرفدار ميكروكنترلرها ،‌ ميكروكنترلر AVR ساخت شركت ATMEL مي باشد . اين ميكرو ،‌ در بازار ايران بسيار شناخته شده و استفاده از آن در پروژه هاي مختلف مرسوم مي باشد .
هم اكنون دانش آموزان ، دانشجويان ، مهندسين و توليد كنندگان در عرصه هاي گوناگون براي اجراي طرح ها و نظريات خود از آن استفاده مي نمايند . شما نيز مي توانيد با يادگيري مفاهيم آنها ، طرح ها و ايده هاي ذهني خود را در حوزه سخت افزار كامپيوتر ، الكترونيك ، روباتيك ، مكانيك ، كنترل ، مهندسي پزشكي و ...... پياده سازي نماييد.
از دیدگاه بازار کار ، میکروکنترلر AVR به عنوان بیس و پایه بسیاری از میکروها شناخته می شود و تسلط در این حوزه لازمه یادگیری و کسب مهارت در سایر میکروکنترلرها می باشد .
آموزش های آزاد دانشکده برای آشنایی بیشتر دانشجویان با علم الکترونیک و دیجیتال و استفاده ازمیکرو کنترلرها دوره آموزشی AVR را برای دانشجویان برگزار میکند...
تاریخ شروع کلاس : از دو شنبه 16/05/1395 (در صورت رسیدن به حد نصاب نفرات) تا 17/06/1395 روز های زوج از ساعت 9 تا 13:30.
در پایان دوره به دانشپذیرانی که در آزمون پایانی نمره قبولی کسب کرده باشند گواهینامه پایان دوره اعطا میگردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر باشماره تماس 09191040134 (رضایی) تماس حاصل فرمایید.