مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری، مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود روز چهارشنبه مورخ 14/07/95، با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران و خیر مقدم ریاست محترم دانشکده آغاز شد.
DSC05689 1
درادامه دکتر حسین قنبری ریاست دانشکده، به پاره ای توضیحات در ارتباط با تاریخچه دانشکده و رشته های تحصیلی آن پرداختند.
پس از آن، دکتر رحیمی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده مختصری از فعالیتهای این نهاد در دانشکده را توضیح دادند.
در ادامه برنامه، مهندس سعید اکبری(معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران)، به اهمیت رشته های تحصیلی این مرکز و حساسیت بالای آن اشاره و از دانشجویان جهت سعی و تلاش مستمر جهت یادگیری و داشتن نظم و انضباط تاکید نمودند.
مهندس اکرمیان (عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایرانی)، نیز یکی دیگر از میهمانانی بودند که در خصوص اهمیت رشته های تحصیلی دانشکده به ایراد سخنرانی پرداختند.
پس از آن، دکتر جواد پرستاری ( معاونت آموزشی دانشکده) با توضیح پیرامون گروههای آموزشی دانشکده به معرفی واحدهای مختلف دانشکده پرداختند.
سخنران بعدی مراسم، دکتر عبدا... اسدالهی (مدیر آموزش دانشکده) در خصوص اهمیت تلاش و کوشش و داشتن مطالعه مستمر و مداوم و تحقیق در طی تحصیل نکاتی را بیان کردند و در ادامه آقای مقاری(مدیر دانشجویی) به معرفی واحدهای زیرمجموعه دانشجویی پرداخته و توضیحاتی در این خصوص ارائه دادند.
در پایان آقایان مهندس علی اف – مهندس فلاح تبار – آقای نوری(مسئول حراست) و مسئول بسیج دانشجویی نیز مختصری درمورد وظایف دانشجویان صحبت کردند و نهایتاً با قرعه کشی و پرداخت هدایا مراسم به اتمام رسید.