برگزاري مراسم توجيهي دانشجويان جديدالورود در دانشكده صنعت هواپيمايي كشوري

مراسم توجيهي دانشجويان جديد الورود، با حضور جمعی از مسئولان شرکت فرودگاه ها و کارکنان دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری، در محل سالن اجتماعات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي دانشكده ، مراسم توجيهي دانشجويان جديد الورود ویژه دانشجویان ورودی 93، با حضور محمدعلی ایلخانی، مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور، ابراهیم شوشتری، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها، حسین قنبری، رئیس دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری و جمعی ازمديران شركت فرودگاههاي كشور و اساتيد و کارکنان دانشکده در سالن اجتماعات برگزار شد.

بر اساس این گزارش حسین قنبری با بیان اینکه دانشکده هواپیمایی کشوری اولین و قدیمی ترین آکادمی در حوزه صنعت هوانوردی کشور است گفت: این دانشکده در سال 1328 و یک سال پس از پیوستن ایران به کنوانسیون شیکاگو تاسیس شد؛ هدف آن آموزش و تامین نیروی انسانی متخصص، برای صنعت هوانوردی کشور است.

وی با اشاره به اینکه 35 نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشکده موفق به قبولی در آزمون کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه های دولتی شدند، گفت: این فارغ التحصیلان در رشته های مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما، مراقبت پرواز، مهندسی الکترونیک و مخابرات هواپیما فارغ االتحصیل شدند

وی در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری، به مهمترين موضوعات مورد نظر در سال جدید تحصیلی اشاره کرد.

در این مراسم محمدعلی ایلخانی، حسین قنبری و حجت الاسلام هاشمی نژاد، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکده، سخنرانی کردند..